Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak si vydělat

 

STARÁNÍ O SVOJE KONÍKY

 

Pokud se budete o svoje koníky starat dlouze, pečlivě, s láskou a každý den, dostanete ocenění a samozřejmě nějaké kb. Za každé hodně dlouhé postarání (cca na 15 řádků) je ocenění. Za každý týden, kdy se budete o koníka starat denně je také ocenění. Na konci měsíce se ještě přičítají nějaké kb za celkové starání a zájem o stáj. Dostanete cca 500kb za každé postarání + něco za zájem o stáj. Kolik jste dostali se dozvíte vždy ve složce "Novinky a informace", a pak samozřejmě u vás na kontě. Tak se pěkně starejte o svoje koníky!!!

 

 

 

STARÁNÍ O KLUBÁČKY

 

Nudíte se? Postarejte se o chudinky klubáčky! Skoro všichni na ně kašlou. Chápu, že mají vaši koníci přednost, ale občas byste se o klubáčky postarat mohli. Za každé starání, které neporušuje pravidla, která jsou napsána u klubáčků, je odměna viz. rubrika. Ti, kteří se o klubáčky budou starat často, budou časem dostávat za jedno starání i víc než je psáno. Více se dozvíte ve složce "Kluboví koně".

 

 

 

BRIGÁDY

 

Každý máte aspoň jednu brigádu. Plňte je poctivě a hezky všechno rozepisujte. Na konci měsíce můžete dostat daleko vyžší sumu, než se obvykle dává za vaši brigádu. Velkým snaživcům jsme ochotni dát i o 10 000kb víc, než obvykle!

 

 

 

ZÁVODY, VÝSTAVY, SPECIÁLNÍ VÝSTAVY

 

Co nejčastěji budeme vyhlašovat závody a výstavy. Speciální výstavy nebudou tak často, ale zase v nich budete moct vyhrát hodně! V závodech a výstavách je možno vyhrát také velmi mnoho. 

 

 

AKCE

 

Co nejdříve se ve stáji objeví akce, které budete moct plnit. Bude za ně slušné množství kb a ještě se u některých pobavíte!

 

  

 

 

UDĚLEJTE STÁJI REKLAMU

 

Pokud se vám bude chtít, můžete jít na chat, na Alíka nebo na nějaký koňský blog a udělat tam této stáji reklamu. Za tohle budou dost vysoké částky. 

 

 

POMÁHEJTE NÁM

 

Takhle si asi nejlíp něco vyděláte. Za výpomoc jsou různé výhody a spousta kb. Je to taky dobrá možnost, jak se stát adminem. Procházejte stáj a hledejte v návštěvních knihách a v dotazech věci, co tam nepatří a poté pište na stájový e-mail, jestli něco najdete. Na komentáře upozorňujte. Pokud nějaký člen porušuje pravidla pište do komentů. Můžete také vymýšlet nové koníky, kteří půjdou do prodeje (!fotky pouze se zdrojem!), posílat návrhy na akce a závody, nápady jak vylepšit stáj... Prostě co vás napadne a hlavně co nám pomůže. Za každou pomoc nebo i snahu o pomoc moc děkujeme.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář